Bądź certyfikowanym odkrywcą Oleśnicy!

 

Konkurs ,,Mieszkam w najpiękniejszym miejscu na ŚWIECIE’’

ODKRYWAJ SWOJĄ OKOLICĘ - wygraj udział w grze miejskiej ,,ODKRYJ OLEŚNICĘ’’

Odkrywcy, Lokalni Globtroterzy! Niestrudzeni wędrowcy! Zwariowani podróżnicy Tak – to właśnie do Was adresujemy nasz jesienny, artystyczny konkurs. ,,Mieszkam w najpiękniejszym miejscu na ŚWIECIE’’

Piękna złota polska jesień jak i doskonała jak na tę porę roku pogoda sprzyjają wyprawom, tym bliższym, jak i całkiem dalekim.

Na początku skupmy się jednak na Twoi najbliższym otoczeniu– nie musisz przecież jechać na koniec świata, być może tuż za rogiem czai się coś interesującego? Chcemy zachwycać się nieoczywistymi miejscami lub elementami przestrzeni z naszej okolicy.

Jak dołączyć do konkursu?

Chcesz wziąć z nami udział w tej wspaniałej wyprawie? Masz taką okazje biorąc udział w Grze Miejskiej ,,ODKRYJ OLEŚNICĘ ‘’ z Twoją Klasą lub zwiedzając miasto wraz z grupą przyjaciół. Możesz już dziś wziąć udział w naszym konkursie. Nic bardziej prostszego!

Na początku znajdź i zainspiruj się ciekawym miejscem w Twojej okolicy. Szukaj nietypowych kadrów, miejsc z “duszą”, perełek, zapierających dech w piersiach widoków.

Zrób zdjęcie (a nawet kilka), umieść zdjęcie miejsca pod tym:

postem wraz z opisem dlaczego dla Ciebie jest ono wyjątkowe. Następnie polub nasz profil i zaproś 3 osoby do zabawy. Nie zapomnij o hasztagu #odkryjolesnice 🙂 Gotowe!

Na Twoje fotografie czekamy do 24 grudnia 2022 roku

Zwycięży ta fotografia która otrzyma najwięcej polubień.

Poza nagrodą główną pierwsze pięć miejsc nagradzamy drobnymi upominkami

PS. Konkurs jest kierowany dla każdego bez względu na wiek !!!